pozegnanie_z_afryka.png Miejsce pachnące kawą i herbatą

 

Próbując różnych ciekawych smaków nie sposób podejść obojętnie do kawy, herbaty i innych smacznych płynów. Warunek jest jeden: pijemy tylko to, co jest dla nas przyjemne. A to co proponuje „Pożegnanie z Afryką” dale mi dużą dawkę przyjemności. Wspaniałe, zróżnicowane herbaty. Ja najbardziej lubię zielone, których jest tu spory żeby nie powiedzieć największy w Kołobrzegu wybór. Do tego kawy, zwykłe klasyczne. Mocno lub łagodnie palone. Albo zapachowe, z nutą orzechów, wanilii lub truskawek. Kawy i herbaty, które można wypić na miejscu w miłym wnętrzu. Lub kupić i upajać się nimi w domowym zaciszu.  Polecam to miejsce ze względu na: atmosferę, zapach i smak.

 

PB065735.JPG PB065736.JPG PB065747.JPG

 

Pożegnanie z Afryką
ul. Giełdowa 8c/2
78-100 Kołobrzeg
tel. 0 94 35 47 659
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  W Kołobrzegu nie tylko ryba.

Jeżeli lubisz dobrą pizza to polecam pizzerię UNO. Największa pizza w mieście do tego na chlebowym pysznym cieście, w które wgryzam się aż po sam rant do końca, bo szkoda zostawić choćby okruszek. Z ręka na sercu polecam a właścicielowi życzę niezmiennego poziomu, bo jest pysznie i oby tak dalej.

Pizzeria UNO
ul. Wylotowa 15
78-100 Kołobrzeg
tel.: 666 706 709

Najnowsze - blog

Łatwiejsze niż się może wydawać

Bardzo często słyszę: – Nie, nie będę tego robić, bo mi się na pewno nie uda. – To trudne, narobię się, a potem trzeba będzie to wyrzucić, bo nikt tego nie zechce zjeść!

Mam pomysł albo i nie mam

Jak to jest, że jedni mają ciągle jakieś pomysły a inni nie?Skąd to się bierze, że ktoś wymyśla coś z niczego? Cały nasz świat, wszystko wokół nas, co powstało z pracy naszych rąk ktoś wymyślił. Jak to jest, że jedni potrafią wymyślić skomplikowane urządzenia, albo potrzebę, której wcześniej nie było?