Kiedy odwiedzamy jakieś nowe miejsca zastanawiamy się, gdzie można zjeść coś smacznego. Moim zdaniem, smacznie to za mało, bo są miejsca, które serwują pyszne rzeczy. Do takich miejsc w Poznaniu należy Tartak, gdzie podają wyjątkowego smaku i urody tarty.  Tarty na kruchym cieście, ze znakomitymi farszami. Do tego sosy robione od składnika do produktu, które pachną ziołową świeżością. Lokal jest mały, dlatego martwię się, czy jak odwiedzę go następnym razem znajdę tam miejsce, żeby zjeść. Na razie lokal jest odkrywany przez konsumentów i widać tak, że właściciel i cała ekipa stara się i robi uczciwe jedzenie w słusznych porcjach. Do tego dobre restauracyjne piwa z małych browarów. Coś co lubię.  I aby tak pozostało. Polecam to miejsce.

   

Tartak - Not So Fast Food
ul. Taczaka 22
61-819 Poznań
tel:. 506 176 100, 506 345 918
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Najnowsze - blog

Łatwiejsze niż się może wydawać

Bardzo często słyszę: – Nie, nie będę tego robić, bo mi się na pewno nie uda. – To trudne, narobię się, a potem trzeba będzie to wyrzucić, bo nikt tego nie zechce zjeść!

Mam pomysł albo i nie mam

Jak to jest, że jedni mają ciągle jakieś pomysły a inni nie?Skąd to się bierze, że ktoś wymyśla coś z niczego? Cały nasz świat, wszystko wokół nas, co powstało z pracy naszych rąk ktoś wymyślił. Jak to jest, że jedni potrafią wymyślić skomplikowane urządzenia, albo potrzebę, której wcześniej nie było?